IQbiznes Adam Grzesik

Opole

Opinie o IQbiznes Adam Grzesik

Ph iqbiznes.pl

(usunięte przez administratora) jest d. dobrym szefem podpisuję się pod tym co jest napisane wyżej. Super Facet i szef zawsze w miarę możliwości pomorze, doradzi, nikogo nie zostawia na lodzie. Pełen szacunek dla niego za to jakim jest człowiekiem. w iq pracuje się d. dobrze jest czasem lepiej a czasem gorzej jeśli chodzi o wypłaty. Kierownik w tej firmie poukładany zawsze stara się pomóc. uczeń Adama. Ogólnie to fajny koleś. Przede wszystkim pracowity i uczciwy.

ona

Ph - 2013-01-17 14:12:55 Witam poznałem (usunięte przez administratora)bardzo dobrze i wiem ze jest dobrym człowiekiem i profesjonalista w tym co robi, zna sie na tym, wszystkie jego dzialania maja na celu polepszyć sytuacje firm na rynku a także ludzi którzy tam pracują, w iqbiznes jest zajebista atmosfera i czyste warunki pracy sprzedajesz zarabiasz a jak ktoś leci w przyslowiowego h.. To nic dziwnego ze nie pracuje bo darmozjadow nikt nie będzie żywil, nigdy bym nie chciał zmieniać pracodawcy uważam ze(usunięte przez administratora) jest b. Dobrym szefem nikogo za darmo nie krzywdzi. A ludzie którzy nie maja pojęcia o tym co robi i do czego dąży bedą zawsze narzekać z prostych przyczyn zazdrość, i brak wiedzy i samozaparcia w tym co robią by osiągnąć sukces.popieram 100 %,odpowiedni człowiek na odpowiednim stanowisku,lepszego przełożonego ze świecą szukac !!!

Ph

Witam poznałem(usunięte przez administratora) bardzo dobrze i wiem ze jest dobrym człowiekiem i profesjonalista w tym co robi, zna sie na tym, wszystkie jego dzialania maja na celu polepszyć sytuacje firm na rynku a także ludzi którzy tam pracują, w iqbiznes jest zajebista atmosfera i czyste warunki pracy sprzedajesz zarabiasz a jak ktoś leci w przyslowiowego h.. To nic dziwnego ze nie pracuje bo darmozjadow nikt nie będzie żywil, nigdy bym nie chciał zmieniać pracodawcy uważam ze (usunięte przez administratora) jest b. Dobrym szefem nikogo za darmo nie krzywdzi. A ludzie którzy nie maja pojęcia o tym co robi i do czego dąży bedą zawsze narzekać z prostych przyczyn zazdrość, i brak wiedzy i samozaparcia w tym co robią by osiągnąć sukces.

Zaraz mina mi dwa lata jak swiadcze usługi dla iqbiznes i jestem Bardzo Zadowolony, nie pisze po to aby wazelinowac lecz pisze jak jest dopiero Tu zacząłem psychicznie odpoczywać po poprzednich Pracodawcach. Pozdrawiam )

ela

Takiego (usunięte przez administratora)eszcze nie znałem ,podobno zatrudnili go w iglotexie Ludzie już powoli zaczynają kapować o co chodzi ,po sezonie nie będzie tam miał kto pracować.Ta jego wiedza może i jest duża ale nie przekłada sie w teren.Ludzie którzy tyraja od rana do wieczora potrzebują odpocząć a nie jakieś zadania rozwiazywać ,przeliczy sie gosć i to grubo.

Zostaw opinię o IQbiznes Adam Grzesik - Opole

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie IQbiznes Adam Grzesik