Analityk Biuro Doradztwa i Pośrednictwa Biznesowego Wiesław Sobolewski

Gdańsk

Opinie o Analityk Biuro Doradztwa i Pośrednictwa Biznesowego Wiesław Sobolewski

Maestro

Analityk, teraz pod nazwą Analityk Doradcy Biznesowi Sp. z o.o., na chwilę obecną nie powinien Was interesować, firma jest niewypłacalna. Podbijam temat jak wyżej.

Stefan

Oszuści i tyle. Po zakończonej współpracy nie wypłacili mi należnych pieniędzy bez podania przyczyny. Odradzam.

oszukany

Ostrzegam wszystkich(usunięte przez administratora)Czytajcie dokładnie co podpisujecie !!! zanim zdecydujecie się na współpracę z nimi.

zainteresowany
@oszukany 09.04.2014 11:35

Kolego daj znac co jest nie tak zaprosili mnie do rozmowy

Zostaw opinię o Analityk Biuro Doradztwa i Pośrednictwa Biznesowego Wiesław Sobolewski - Gdańsk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Analityk Biuro Doradztwa i Pośrednictwa Biznesowego Wiesław Sobolewski