Opinie o Petrobaltic Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Poszukiwań i Eksploatacji Złóż Ropy i Gazu

paweł

Cześć.Czy jest tu jakiś miły człowiek ,który da bezcenną radę jak dostać się do pracy na platformę?Mam 12 lat praktyki stoczniowej jako spawacz,monter kadłubów,monter rurociągów,książeczka marynarska itd.z góry dziękuję serdecznie i pozdrawiam.

Zostaw opinię o Petrobaltic Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Poszukiwań i Eksploatacji Złóż Ropy i Gazu - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Petrobaltic Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Poszukiwań i Eksploatacji Złóż Ropy i Gazu