Euro-Weld Sp.j. J. Wenerski

Gdańsk

Opinie o Euro-Weld Sp.j. J. Wenerski

Maek

Witam. Wiem, że pracuje się od 7 do 18. Soboty i niedziele obowiązkowe?

Obiektywny

Panowie za wiele opinii nie ma tutaj na temat euroweld, a to świadczy, że nie jest tam źle. Każdy ma czasem jakieś chwilowe problemy ze zleceniami itd.. Wielu poleciało za alkohol itp. Wenerski płaci dobrze w porównaniu z innymi. Facet płaci i wymaga, ale też ma szacunek do ludzi z warsztatu, bo sam zaczynał od spawacza. Nie wiem jak w biurze. Nikt idealny nie jest i Wenerski czasem źle coś zrobi, ale podsumowując i porównując do innych jest ok

misiek

A ile zarabia tam spawacz za godzinę swojej ciężkiej pracy ?? Pytam bo jestem zainteresowany pracą w tej firmie.

fachura 72

Ja jestem zadowolony z dotychczasowej współpracy z tą firmą, nikt mnie tam nigdy nie oszukał, faktycznie mają duże wymagania jeśli chodzi o spawaczy ale za to nieźle płacą i co ważne na czas. Wiem natomiast, że jak ktoś [usunięte przez moderatora] podpadnie to nie ma tam więcej czego szukać, a gość naprawdę zna się na rzeczy. Także w sumie OK.

pupil Wenerskiego

Firma nie godna polecenia [usunięte przez moderatora]i krętacze w firmie stosują mobbing stary lata po hali jak opętany a [usunięte przez moderatora] twierdzi że firma jest godna polecenia, robią z ludzi [usunięte przez moderatora] mają paru przydubasów kurzy twierdzą że [usunięte przez moderatora] jest ok to nie prawda

obiektyw102
@bestwelder 15.10.2015 20:00
Ha,ha,ha dobre dobre, skąd ty "bbb" masz takie bzdurne informacje. Właśnie postawili nową halę do białej stali, zwięk...

Obaj macie problem z ortografią pisze się skóra, a nie skura. Poza tym to jest miejsce na zamieszczanie prawdziwych opinii, a nie kłamliwych paszkwili kolego "bbb".

ewa
@pupil Wenerskiego 03.01.2012 18:05

Musiałeś być kiepskim pracownikiem, że cię zwolnił. Bo dobry pracownik (mam na myśli umiejętności) to w tej firmie bardzo dobrze zarabia i jest dobrze traktowany.

Zostaw opinię o Euro-Weld Sp.j. J. Wenerski - Gdańsk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Euro-Weld Sp.j. J. Wenerski