Celestynów

Opinie o Mirex Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Mirosław Cichecki Zbigniew Cichecki Sp.j.

XYZ

Pracowałem tam już kilka lat, niestety zarobki bardzo marne, nie ma szans na podwyższę, awans itp., ogólnie jest słabo i nie polecam tej firmy nikomu.

azor
@XYZ 04.10.2014 22:50

RACJA!!!

Zostaw opinię o Mirex Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Mirosław Cichecki Zbigniew Cichecki Sp.j. - Celestynów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Mirex Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Mirosław Cichecki Zbigniew Cichecki Sp.j.