Białystok

Opinie o Luminar Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Anna Katarzyna Prokopowicz

bhp

Napięta atmosfera, traktowanie pracownika jak totalnego naciągacza. Wyzwiska i poniżanie. Mile widziane darmowe nadgodziny. Odśnieżanie we własnym ubraniu (zapewnia rękawice i łopaty) Tragedia, polecam desperatom lub wrogom.

olo

totalne dno !!! bagno

były pracownik

Opinia napisana chyba przez samego pracodawcę. System wynagrodzeń pozostawia dużo do życzenia. Mobing, napięta atmosfera w pracy. Nieprzestrzegane prawo pracy.

Zostaw opinię o Luminar Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Anna Katarzyna Prokopowicz - Białystok

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Luminar Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Anna Katarzyna Prokopowicz