Esmet Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Grzegorz Sakowski

Wyrozęby-Podawce

Opinie o Esmet Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Grzegorz Sakowski

Marian

Pracować nie pracowałem w tak kiepskiej firmie. Zaliczka pobrana a lecz trudności z odzyskaniem. Żadnych przedpłat dopiero po dostarczeniu towaru. Firma Grzegorza Sakowskiego to wyłudzanie pieniędzy. Ja podaję sprawę do prokuratury. Marian

Grzegorz
@Marian 09.07.2015, 14:13

Witam Panie Marianie. Zdaje Pan sobie sprawę z tego, że dodanie opinii o mojej firmie wiąże się z akceptacją regulaminu w którym jest jasno napisane, że każdy kto wypowiada się na forum "bierze na siebie odpowiedzialność" za nieprawdziwe i nie mające podstaw wypowiedzi, które naruszają dobre imię firmy i narażające ją na straty wynikłe z owego wpisu. Nigdy nie było żadnych niejasnych sytuacji z moimi współpracownikami zarówno dostawcami jak i odbiorcami, a widzę w tym wpisie tylko prowokację. Proszę się więc następnym razem poważnie zastanowić zanim zacznie się pisanie niczym nie popartych głupot. Grzegorz Sakowski

Zostaw opinię o Esmet Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Grzegorz Sakowski - Wyrozęby-Podawce

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Esmet Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Grzegorz Sakowski