Mekado Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Dawid Mielczarek

Adres: ul. Wrocławska 2, Kępno

Mekado Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Dawid Mielczarek

Opinie o Mekado Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Dawid Mielczarek

niezadowolony klient

niestety ale mam bardzo negatywną opinię, według mnie ten pan to oszust, zamówiona część zapłacono, okazało się ze to nie ten rozmiar koła do tokarki, dogadali się telefonicznie że dorobi i mąż wysłał nasze stare koło na wzór, było to prawie 2 miesiące temu i do tej pory nic, a pan nie raczy odbierać telefonu, ani pieniędzy ani część nowych a tym bardziej naszej nie odesłał, niestety sprawę kierujemy do rzecznika praw konsumenta i na policje bo tak nie może być

Zostaw opinię o Mekado Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Dawid Mielczarek - Kępno

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Mekado Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Dawid Mielczarek