Blumet Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Krzysztof Jankowski

Słupsk

Opinie o Blumet Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Krzysztof Jankowski

BLUMET

Witam. Jako właściciel weryfikuję kwalifikacje pracownika i w razie konieczności przeprowadzam szkolenie dodatkowe. Zarobki są więc uzależnione od umiejętności operatora i nie są ograniczone odgórnie. Stawka minimalna dotyczy kandydatów bez doświadczenia w obróbce wiórowej. Praca na trzeciej zmianie - występuje sporadycznie i jest dodatkowo premiowana. Chętnych zapraszam na rozmowę kwalifikacyjną, lub składanie CV.

Pawel

Jak chcesz tyrac na 3 zm to zpraszam za psie pieniadze

mlody

Jakie zarobki w firmie? Czy warto tam sie pchac,widze co jakis czas daje ogloszenia ze szuka na CNC. Powiedzcie cos o tej firmie,pozdrawiam!

Zostaw opinię o Blumet Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Krzysztof Jankowski - Słupsk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Blumet Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Krzysztof Jankowski