P.P.H.U Gromos Marek Szydłowski

Adres: Brzezińska 8, 95-010 Stryków

NIP: 7331000776 REGON: 470052145

P.P.H.U Gromos Marek Szydłowski

Opinie o P.P.H.U Gromos Marek Szydłowski

RS 4

TO DOBRA FIRMA A WYKONANIE TO MAJSTERSZTYK

Czy jakiś pracownik firmy P.P.H.U.Gromos Marek Szydłowski chciałby zabrać głos w sprawie zatrudnienia tam?

Lola

3 lata temu ale nic tam się nie zmieniło tylko pogorszyło.

Nico

A kiedy tam pracowałeś

Lola

Witam pracowałem w firmie Gromos i nikomu nie polecam marne zarobki na te warunki pracy umowa po roku jak dobrze pójdzie rozsypująca się hala cieknący dach odpadający tynk zimą strasznie zimno brak ocieplenia w biurze więcej osób niż na hali brak jakichkolwiek inwestycji przez 50 lat każdy wchodząc na hale to stwierdzi maszyny to jeden wielki złom żadnych poważnych napraw sama fuszera.Nikomu nie polecam...

Zostaw opinię o P.P.H.U Gromos Marek Szydłowski - Stryków

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie P.P.H.U Gromos Marek Szydłowski