P.P.H.U.Gromos Marek Szydłowski

Stryków

Opinie o P.P.H.U.Gromos Marek Szydłowski

Lola

3 lata temu ale nic tam się nie zmieniło tylko pogorszyło.

Nico

A kiedy tam pracowałeś

Lola

Witam pracowałem w firmie Gromos i nikomu nie polecam marne zarobki na te warunki pracy umowa po roku jak dobrze pójdzie rozsypująca się hala cieknący dach odpadający tynk zimą strasznie zimno brak ocieplenia w biurze więcej osób niż na hali brak jakichkolwiek inwestycji przez 50 lat każdy wchodząc na hale to stwierdzi maszyny to jeden wielki złom żadnych poważnych napraw sama fuszera.Nikomu nie polecam...

Zostaw opinię o P.P.H.U.Gromos Marek Szydłowski - Stryków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie P.P.H.U.Gromos Marek Szydłowski