Asystent-Jbr Janusz Rynkiewicz

Klucze

Opinie o Asystent-Jbr Janusz Rynkiewicz

piotrek

Witam! Zgadzam się z poprzednimi wpisami zdecydowanie to prawda.

janusz

I pan ma czelnosc i sumienie sie pytac ktorego kierowce pan/duze slowo/ zle traktowal moze prosciej byloby zapytac ktory byl zadowolony ,chyba nie ma takiego..Jest to pracodawca ktory nie przestrzega zadnych norm poczawszy od tego ze nie placi ,jego tabor sklada sie z totalnie zdezelowanych gratow.Jego glownym zrodlem uczymania jest sadzenie sie z bylymi pracownikami .Naprawy samochodu naleza do kierowcy jezeli chce przezyc musi zadbac o hamulce ale za to nie oszczedza na tarczkach po prostu jezdzisz na:magnesie,jezeli takie warunki komus odpowiadaja zycze powodzenia.Nie polecam

Właściciel

Witam. A którego Kierowcę traktowałem źle? (usunięte przez administratora) Jak Panowie wypisujący takie opinie macie odwagę cywilną to może się przedstawicie? (usunięte przez administratora)

było mineło

Nie polecam Firmy o Wypłatę trza się prosić... Dobrze że już tam nie pracuje:)

?

rynkiewicz ma transport nie placi kierowca i zle ich traktuje

Zostaw opinię o Asystent-Jbr Janusz Rynkiewicz - Klucze

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Asystent-Jbr Janusz Rynkiewicz