Agm Przedsiębiorstwo Konsultingowe Grzegorz Kłunduk

Zbrosławice

Opinie o Agm Przedsiębiorstwo Konsultingowe Grzegorz Kłunduk

Aneta

NIE, NIE i jeszcze raz NIE. O szczegółach pisać nie będę, bo zajęłoby mi to zbyt dużo mojego drogocennego czasu, a wolę go poświęcić dla kogoś innego i na coś innego. Ktoś widział pozytywną opinię? Ja też nie... dlatego warto się nad tym zastanowić. Pozdrawiam i życzę powodzenia tym, którzy dadzą się nabrać.

xxxx

Odradzam!!!!

: )

Pewnie to pisał pracodawca. Pracowało się tam i NIESTETY nic dobrego pod żadnym adresm o nich powiedzieć nie można!

Zostaw opinię o Agm Przedsiębiorstwo Konsultingowe Grzegorz Kłunduk - Zbrosławice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Agm Przedsiębiorstwo Konsultingowe Grzegorz Kłunduk