Sztan-Bach S.C. Usługi - Sprzęt Budowlany Zygmunt Bachmatiuk Iwona Pych

Wrocław

Sztan-Bach S.C. Usługi - Sprzęt Budowlany Zygmunt Bachmatiuk Iwona Pych

Opinie o Sztan-Bach S.C. Usługi - Sprzęt Budowlany Zygmunt Bachmatiuk Iwona Pych

andrewrc

Firma działa w miarę sprawnie i można ustalić cenę ale kwota zapłaty może się różnić od ustalonej. Proponuję mieć wszystko na papierze bo naciągają.

Uważasz, że w firmie Sztan-Bach S.C. Usługi - Sprzęt Budowlany Zygmunt Bachmatiuk Iwona Pych jest inaczej niż opisują to internauci? Wypowiedz się na naszym forum.

Zostaw opinię o Sztan-Bach S.C. Usługi - Sprzęt Budowlany Zygmunt Bachmatiuk Iwona Pych - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Sztan-Bach S.C. Usługi - Sprzęt Budowlany Zygmunt Bachmatiuk Iwona Pych