Tadmar S.C. Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Marian i Tadeusz Stefanów

Kraków

Tadmar S.C. Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Marian i Tadeusz Stefanów

Opinie o Tadmar S.C. Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Marian i Tadeusz Stefanów

zsak

Pracowałem dobrych kilka lat w firmie,firma rozwojowa pozytywne nastawienie szefostwa,na kolegów można liczyć w potrzebie , jak jest sezon to faktycznie trzeba się przyłożyć do pracy by później zbierać żniwo przez resztę roku i w kolejnych latach.Z perspektywy czasu moja ocena firmy jest jak najbardziej pozytywna, nie wiem ile firm na dzień dzisiejszy potrafi w tak profesjonalny sposób podchodzić do klienta nie tworząc przy tym konfliktów wewnętrznych.Tak jak wspomniałem to jest opinia z przed kilku lat.

Zostaw opinię o Tadmar S.C. Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Marian i Tadeusz Stefanów - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Tadmar S.C. Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Marian i Tadeusz Stefanów