Poled Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Edward Brzeziński

Poznań

Opinie o Poled Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Edward Brzeziński

remik

nooo.. własnie kto się zadaje jeszcze z nim... minie też zrobił w h..... cawaniak nad cawaniakiem.. nie polecam tego gościa i jego usług i produktów i wogóle jak pracodawcy ,ponieważ o wszystko się sapie ten spaś.......a wypłaty wcale by nierobił i opóznienia oooollaaa...tylko uciekać

robson

tak zgadzam się z tobą robi wszystkich w h... pracownikiów jaki i klijetówn też niedostałęm od niego kasy i nikomu nie polecam tej firmy pracownikom , klijentom i żadnie firmie jeżeli chodzi o współpracę.. to jet burak w dużym słowie znaczenia

Edward
@robson 11.01.2015 20:30

Jesteś obrzydliwym kłamcą i złodziejem gnojku Tomaszu Pewniaku z Mosiny zameldowanym przy ul. Skryta 14 i prowadzącym firmę również w Szczecinie. Sam okradasz i oszukujesz firmy od których bierzesz towar oraz okradasz i oszukujesz swoich pracowników, którym proponujesz pracę na czarno Sprawdź opinie o sobie i twojej oszukańczej firemce, złodzieju.. Jesteś mi winien około 14 tysięcy od 2012 roku. Masz prawomocny wyrok sądowy z nakazem zapłaty i komorników.

PH

to jest firma krzak ,zatrudnia ludzi na carno i na dotatek niepłaci .. oszust.. mało tego że pracowników oszukuje to i swojich klijętów..tak panie(usunięte przez administratora)

Zostaw opinię o Poled Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Edward Brzeziński - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Poled Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Edward Brzeziński