counter
2 15 45 5 1
Jarku2603

Witam. Jestem kierowcą (usunięte przez administratora)od 1,5 roku. Nie jestem w stanie zgodzić się z wyżej udostępnionymi, negatywnymi komentarzami. Dużo osób komentuje niskie zarobki w KW. Owszem jeśli jesteś osobą bez doświadczenia i przychodzisz do nas zaraz po zdanym egzaminie to powiedz mi czego oczekujesz? Myślisz, że od razu dostaniesz 10k na rękę? Może jeszcze hotel i dziewczynę do pokoju! Przyszedłem do KW bez żadnego doświadczenia, zaraz po zdaniu prawa jazdy. Pierwszą moją wypłatą była kwota 3000 zł za 4 tygodnie jazdy, po czym zjechalem na 2 tygodnie do domu. Po raz drugi, na własną prośbę, ponownie pojechałem jako kierowca uczący się na 4 tygodnie. Zarobiłem 4000 zł. Powrót do domu, znów na 2 tygodnie. Kwoty z dwóch moich wyjazdów różnią się bo jak już ktoś zdążył zauważyć Krzysztof płaci nam od km. Czy wynagrodzenie moje było ok? Ktoś powie...stary ogarnij się i przestań jeździć za grosze! Ale czego mogę oczekiwać w sytuacji kiedy jestem "zielony" w te klocki . Dałem sobie te 2 miesiące czasu na to by przyswoić wiedzę i w następną trasę pojechałem już sam. Standardowo, 4 tygodnie i na 2 zjazd do domu. Stawka za km 0,70 gr. Dużo, mało? Nie wiem. Fakt jest faktem, po zjeździe do domu minęły 3 dni jak przyszedł mi przelew na konto. Była to kwota w wysokości 10500 zł. I tak jest do teraz. Pamiętajcie jedną rzecz. Kwota ta jest za wyjazd w systemie 4×2, nie jest to kwota miesięcznej wypłaty. Średnio miesięcznie u Krzyśka zarabia się od 7000 zł do 7500 zł. Rzeczywiście pojawiają się tu od czasu do czasu kwoty rzędu 12000, 13000 zł ale w dalszym ciągu przypominam jest to kwota za wyjazd, system 4×2. Skupmy się na sprzęcie, którym jeździmy. Na wyposażeniu mamy świeże scanie S 450. W pełni wyposażone. Upierdliwi powiedzą, ale nie ma mikrofali, ani fotela z masażem. Hehe, przyszliście do pracy czy na urlop wypoczynkowy. Dodatkowo (usunięte przez administratora) wyposaża auta w potrzebną do utrzymania porządku chemię, która w razie braków jest na bieżąco uzupełniana. Ktoś wspomniał o jednej parze rękawic. Zaznaczam "jednej". A ile (usunięte przez administratora) potrzebujesz, ja się pytam? Są to rękawice dobrej jakości, które wytrzymują w zupełności 2,3 wyjazdy. Nie jakaś lipa z pepko. Chyba, że ktoś planuje otworzyć biznes i handlować rękawicami. Spoko. Ale to już chyba nie Krzyśka sprawa. Na ścisłość, w momencie kiedy się zużyją, wystarczy powiedzieć. Dostaniesz nowe. Oprócz jakże ważnych dla jednego z Panów rękawic, na stanie mamy też firmową odzież. I znowu ktoś może powiedzieć. Ale za ciuchy nie wyżywię rodziny. Ja odpowiadam. Fakt! Wyżywisz ją za zarobione pieniądze. Nikt Ci ciuchami handlować nie każe. Bańki z Adblue. Co komu to przeszkadza? Każdy kombinuje na swój sposób, żeby przyoszczędzić. Ja w tym osobiście nie widzę problemu. Z resztą jeśli Ci to przeszkadza, to przecież nie musisz tu jeździć. Każdy ma swoje priorytety. Kwestia niezadowolonych przyszłych, niedoszłych kierowców. Jeśli ktoś nie zna podstawowych zasad ruchu drogowego, nie rozróżnia znaków i nie jest w stanie ogarnąć najbardziej podstawowych spraw związanych z jazdą czy pracą w transporcie to niech nie dziwi się, że w KW mu nie wyszło. Powiem więcej. U innych, dobrych przewoźników też będzie miał problem z pracą jako kierowca. Myślę, że Ci co tutaj wypisują te wyssane z palca komentarze, to Ci którzy o jeździe ciężarówką, jak i o tej pracy po prostu nie mieli i nie mają zielonego pojęcia. Pomimo chęci i wysiłku wkładanego przez stałych pracowników by przeszkolić ich na zawodowych kierowców . Dużo osób przychodzi do transportu bo widzi w tym gruby chajs ,który za tym idzie, ale nie widzi tego, iż żeby ten chajs zarobić, trzeba na niego zapracować. Kto powiedział, że transport to lekki kawałek chleba? To ciężka, robota i duża odpowiedzialność. Więc albo to ogarniasz i zarabiasz pieniądze albo lepiej zostań w domu i zajmij się czymś co będzie sprawiało Ci większą satysfakcję. A bzdurne komentarze zostaw dla siebie. Chcesz dowiedzieć się więcej? Szukaj mnie na FB . Jarosław Niemirowicz. Pozdrawiam wszystkich. Tych zadowolonych i tych mniej. Pamiętajcie, nie ma nic za darmo. Czasami żeby coś osiągnąć, trzeba poświęcić troszkę więcej czasu i uzbroić się w cierpliwość. A reszta przyjdzie sama ;)

Tak101Nie4
Wowl Nowy wpis

Typowa Firma krzak ! Masz umowe zlecenie podpisana z Vendal ,JHI Investments lub Freeway Freight jest tam tez dzierzbud i chyba MT-trans .Ciąga sie stare naczepy z ItalCargo.glownie polega na tym abys poleciał z Włoch do Portu w Rostocku na tak zwanego strzała wiec dlatego zatrudniają tak czesto młodych kierowców bez doświadczenia aby tylko byla druga karta w tacho.Jezeli przekroczysz czas pracy to nie musisz sie o nic martwic p.Wendt powie Ci wtedy ,ze „zapisz w notatniku przegięcie”.Wrocisz z trasy to czeka Cie rozmowa z szanownym Panem Krzysztofem ktory rozliczy Cie dokladnie z każdego kilometra (zapomnialem napisac ,ze wyliczona trase dostajesz z mapy Google i musisz sie jej trzymac co we Włoszech raczej nie jest wskazane).Pan Wendt przyniesie Ci mapę i pokaze jak On by pojechał i nie ma dyskusji. Rozliczy Cie takze z wszystkich błędów w tacho i odciągnie od wyplaty.Bylo w ogłoszeniu 8-13 tys ? No tak i tyle dostaniesz za trase ,ale niestety musimy odliczyć Twoj przepał na trasie i mandaty KTORE mogą przyjsc za tacho.Spanie pod firmami lub na zwykłych bujankach.Strasznie sie wzbogaca kosztem młodych niedoświadczonych kierowców.Nie daj sie pokusić ogłoszeniem ,bo nie zarobisz tyle w tej firmie.Dziwie sie p.Jarkowi ,ze współpracuje z takim człowiekiem.Jezeli kiedys bedziecie na parkingu to zapytajcie o „Wentyla” z „Globala” napewno powiedzą Ci to samo co Ja tutaj napisalem.Paliwo na styk ,adblue w baniakach i lanie po parkingach.Jazda busem do Berlina i odrazu ogien na Granice Niemiecko Włoską.To nie jest tak ,ze wymyślam te wszyatkie rzeczy aby wystawic tylko negatywna opinie ja to poprostu wszystko przeżyłem i zmarnowałem 1msc w tych/tej firmie ,bo do konca nie wiadomo u kogo sie jezdzi.Naprawde szkoda czasu

Krzysztof Nowy wpis
@Wowl

Dawno się tak nie ubawiłem ! Tak , zapytaj globala , jak się w białych rękawiczkach ciecia robi !

Jarku2603

Tak101Nie4
@Jarku2603

Jareczku on jeszcze ze starymi kierowcami sie nie rozliczył, gdy pod Globalem jeździł. (usunięte przez administratora)

Aa

A co mnie global obchodzi? Wendt to była i jest oddzielna firma i ona powinna się dawno znami rozliczyć. Szkoda zawracać sobie (usunięte przez administratora) kw wendt.

Tak1Nie
aaa
@Aa

Monika Monika Monika . Odważna jesteś tylko na forum , jak tak bardzo Ciebie interesuje to sprawdź co się dzieje w tej firmie , a nie rzucasz błotem w lewo i prawo . Skoro czujesz się oszukana , jest od tego PIP , i chętnie Tobie w tym pomoże .

TakNie1
@aaa

Jak prowadzisz firmę to powinieneś mieć środki finansowe zabezpieczone na paliwo, pobory itp. Pracownika nie obchodzi jakie problemy ma pracodawca. Ja swoją robotę wykonałem, a kasy na koncie brak. Zobowiązania trzeba płacić i nikogo ni interesuje jake problemy ma kw.

Tak3Nie1
Aa Nowy wpis
@Aa

@aaa widzę , że zero empatii w tobie . I skoro nie rozumiesz , że z dnia na dzień jedyny klient przestał płacić . Z tego co mi wiadomo , to w pierwszej kolejności , co KW zrobił to co miał wypłacił kierowcą , i z tego co mi wiadomo , już kilka spraw w sądzie wygrał . Więc trochę wiary i cierpliwości . KW to była malutka firma , więc jak myślisz że rentowność z tak małej firmy jest taka , że można odkładać kasę na taką sytuacje , to jesteś w błędzie , i to dużym . Zapytaj się podwykonawców globala ile im zostaje z współpracy z tą firmą . Czy zawsze miałeś problem z wypłatą w KW ? Z tego co mi wiadomo to zawsze po 3dniach od zjazdu było rozliczenie i wypłata , tylko po nie ludzkim zachowaniu firmy global wszystko się posypało .

Tak3Nie2
KAzek Nowy wpis

@Jarku2603 a mając doświadczenie 3 letnie, jak oceniałbyś poziom wypłaty na start?

Winek

Podpowiedzcie czy firma prowadzi obecnie rekrutacje, warto starać się o pracę?

Krzysztof .

Andrzej . Nie wypisuj kłamstw . W Krzysztof Wendt , nie ma żadnej rekrutacji . Więc przestań , robić zamęt . I jeśli masz jakiś problem , to załatw to w normalny sposób , a nie ja forum . Tu akurat każdy jest odważny , i pisze co chce .

Tak23Nie1

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Użytkownicy czekają na odpowiedź 425 dni.

Bardziej angielski biznesowy czy potoczny podczas rozmowy w Krzysztof Wendt?

Agnieszka

Krzysztof Wendt poszukuje Kierowcy Zawodowego. Od przyszłego kandydata na to stanowisko wymagane jest prawo jazdy kategorii C+E, znajomość języka angielskiego lub niemieckiego w stopniu komunikatywnym, posiadanie karty kierowcy, świadectwo kwalifikacji zawodowej lub ukończony kurs przewozu ładunków, a także podstawowe ADR. Więcej informacji znajdziecie tutaj: http://wendtgroup.pl/pl/kariera Czy zaciekawiła Was ta oferta?

Tak2Nie2

Złotousty
@Agnieszka

NIE ZACIEKAWIŁA, szukajcie dalej Baranów i niech sie tym swoim Volvo nierospędza na obwodnicy bo myśli że biały to Niewidzialny...:0)

Tak4Nie104
aa
@Agnieszka

Już chyba nieaktualne firma się wysypała.

Tak3Nie114
K

Cwaniaczek do potęgi , robiłem u niego raz, byłem dwa tygodnie włochy-szwecja. Płaca z km 68 gr na zleceniu za 200 zł. Wożenie 20 L baniakow adblue bo przecież taniej jest, dziad jakich mało. I te opowieści ile kierowcy u niego zarabiają po 12 tys w podwójnej oczywiście ten pierwszy zarobił za 5 tygodni a ten drugi to nawet nie chce wiedzieć ale grosze dostał na pewno, Ja dostałem 3,5 tys za dwa tygodnie, oczywiście za stanie 4 dni w Szwecji nie zapłacił . Cwaniak i uważajcie na niego

Tak17Nie67
Mietek
@K

RObiłeś u niego? Chyba płytki w łazience. A tak szczerze to dostales 3.5 tys za 9 dni jazdy, jedna pauze 24h i 4 dni stania w Szwecji tak? Czyli za spokojna robote wyszlo Ci 7mke na miecha?

Tak73Nie3
K
@Mietek

Za dwa tygodnie pracy 3500 zł to dla Ciebie dużo , policz baranie ile musisz wydać na jedzenie kible i prysznice. Oczywiście umowa zlecenia na 400 zł. Cwaniak i pazerna ś....a z tego twojego sefa.

Tak10Nie64
Kiero
@K

Zapomniałeś dodać ile musisz wydać na mandaty :)

Tak3Nie63

Mirosław

Do tej pory wszystkie opinie na temat pracodawcy są negatywne, czy rzeczywiście nikt z forum nie ma dobrych doświadczeń z tym pracodawcą? Piszecie o tym, że nie odpowiada wam poziom zarobków, a jak jest z innymi kwestiami? @K, jaki rodzaj umowy otrzymałeś? Możesz powiedzieć, czy wynagrodzenie zostało wypłacone w terminie? Czy pracodawca zapewnił Ci nocleg poza granicami kraju?

Tak35Nie

Q
@Mirosław

Olej , jest tyle pracy na ciezarowkach ze napewno cos znajdziesz...

Tak6Nie54

Andrzej
@Mirosław

Pracownicy polecają swoich kumpli i mają z tego profit. Nie ma rotacji pracownikow- jak juz ktos zostanie przyjety to sie cieszy z dobrej roboty i na fora ma wy***ne. Jak spotkasz nas na parkingu to sam zagadaj. A to co tutaj sie dzieje to czysta patologia niezwiazana z rzeczywistoscia. Prawdopodobnie konkurencja w obdartych ciuchach, która zazdrości. mówią, ze maja 7mke z przodu, ale pozycz fajka.

Tak92Nie2

Michał
@Andrzej

Nie ma rotacji pracowników?!! Najstarszy pracownik robi w kw 2 lata.... Profit to poklepanie po ramieniu przez szefuncia. A i jeszcze jedno Andrzeju chyba jestes na chorobowym lub tak dobrze zarabiasz ze wiecznie siedzisz na urlopie bo nikt z KW Cię nie zna.....

Tak12Nie66

Dziady

Polecam młodym kierowcom - można z bliska obejzec prawdziwy dziad trans.

Tak17Nie58

Kierowca KW

Robie w Kw juz jakiś czas i żadnego Przemka i Andrzeja tam nie ma ale moze komuś brakowało pozytywnych opinii. :)

Tak25Nie59

@Kierowca KW

"Kierowca KW" jak dla mnie to w tym momencie wygrałeś; to że mnie nie spotkałeś to znaczy że mnie nie ma geniuszu? Znaczy że USA czy Meksyku też nie ma skoro nie widziałeś? Opierasz całą swoją wiedzę na tym czy coś lub kogoś widziałeś bo jeśli nie to nie istnieje? Masz polot umysłowy i argumenty na poziomie płaskoziemców albo wytłumaczę Ci to prościej jak byś nie był w stanie zrozumieć; jesteś bystry jak woda w toalecie(bez komentarza). Chcesz to możemy się spotkać u Krzyśka nie ma problemu bo zawsze byłem ciekawy jak wygląda osoba która jest w stanie siłą całego swojego umysłu i w wielkich bólach urodzić taki komentarz jak Twój. Mój nr zdobędziesz od Krzyśka. Przynajmiej się uśmiałem z tego Twojego komediodramatu.

Tak86Nie1

Tadeo
@Przemek

Panie , to forum o firmie a nie poligon do wyzywania ... mam wrazenie ze to Wielki Krzych aka KW pisze te komentarze

Tak9Nie53

Rafal
@Tadeo

Tadeo ty to chyba zęby na szoferce zjadłeś.

Tak55Nie

Rafal
@Kierowca KW

Kierowca KW Nie podobają się tobie pozytywne opinie o KW ,a nadal jeżdzisz dla Krzysztofa.

Tak58Nie

Rafał

Witam Jak czytam te negatywne opinie to śmiać mi się chce piszą to ludzie którzy nie pracowali u Krzysztofa albo ci których nie chciał zatrudnić po tak zwanym szkoleniu no nie Karol - gdybyś miał chociaż troszkę chęci do pracy albo zadatki na dobrego szofera to pracował byś do tej pory w KW, ale jak widać wolisz pisać na forum . Pracuje dla Krzysztofa już troszkę czasu i dlatego zawitałem na to forum chociaż przyznam że robię to pierwszy raz bo uważam że to głupie i dziecinne. Krzysztof podchodzi do pracowników po koleżeńsku , co najważniejsze to pensja ; po pierwsze jest zawsze na czas 2 dni po powrocie z trasy to max po drugie jeśli jest tzw. siódemka z przodu na miesiąc (to o czym wszyscy na parkingu mówią) tzn. że musiał być to bardzo slaby miesiąc bo zazwyczaj jest grubo!!!! ponad 10 000. a do wszystkich mądrych szoferów którzy na wszystkie firmy mówią dziad trans pracy jest od groma tak że zakładajcie swoje firmy i płaćcie po 30 tyś na miesiąc. Pozdrawiam zadowolony z KW

Tak89Nie1

Karol
@Rafał

Był taki jeden Rafał co narzekał jaki to Krzysztof jest wredny i podły i jak to chciał odejść z tej firmy bo wielka lipa jest . Ja zrobiłem krok naprzód a tamten Rafał pewnie dalej się meczy i narzeka w KW .

Tak2Nie50

Mirosław

@Q, czy Ty także nie jesteś zadowolony z pracy w tym miejscu? Mógłbyś napisać dlaczego? Zależy mi na zebraniu rzetelnych i prawdziwych opinii. Co możesz powiedzieć o warunkach zatrudnienia? Wszystkie komentarze dotyczące tego pracodawcy mogą pomóc osobom, które zastanawiają się nad przesłaniem CV.

Tak2Nie

Q
@Mirosław

No bo to przekręt ładny jest . Zrobiłem u niego jedna trase i podziękowałem - nigdy więcej . Ah i przekręcił mnie na kasę .

Tak8Nie42

Rafał
@Q

Q to nawet swojego imienia boi się podać bo przecież Krzysiek to jeszcze pewnie z "mafii" jest ????jezeli ktos pisze opinie tym bardziej negatywna to chociaz imie powinien podac dla mnie to jakis niewiarygodny q jest no chyba że masz tak na imię ????

Tak46Nie

Mirosław

Krzysztof Wendt poszukuje kierowcy międzynarodowego C+E. Dla osób zainteresowanych ofertą pracy dodaję link: http://www.wendtgroup.pl/pl/praca Wymagana jest znajomość języka angielskiego lub niemieckiego, posiadanie karty kierowcy, świadectwo kwalifikacji zawodowej i ADR. Czy ktoś zamierza aplikować? A może ktoś ostatnio brał udział w rekrutacji do firmy i chciałby podzielić się doświadczeniem z nią związanym? Jak wyglądał jej przebieg? Jaka atmosfera panowała w trakcie rozmowy o pracę?

Tak5Nie

Przemek

Jeżdżę dla Krzyśka od 1,5 roku i jak czytam te opinie to mam niezły ubaw z niektórych kierowców. Krzysiek oszukuje pracowników na pieniądze?!? Jak ktoś zarabia grubo powyżej 10k i czuje się oszukany to polecam zmienić branże. Ludzie którzy są zadowoleni ze swojej pracy bardzo rzadko o tym piszą żeby nie robić sobie nie potrzebnej konkurencji. Ja piszę tylko dlatego że uważam że niektóre z tych wpisów są bardzo niesprawiedliwe. Krzysiek zawsze pomaga gdy ktoś ma problem, jest uczciwy i wyrozumiały. Pensje zawsze są na czas zaraz po zjeździe. Rotacje dostosowuje do potrzeb kierowców jak ktoś chce zjechać do domu to zjeżdża. Samochody ma nowe a naprawy robi się w serwisie jeśli coś się przytrafi. To samo jest z oponami. Każdy dostaje wszystko co potrzebuje do pracy (rękawiczki, kamizelki itd). Organizuje integracje daje dodatkowe ubezpieczenia, ma nowe dobrze wyposażone samochody do dojazdów pomimo tego i tak się znajdzie ktoś komu to nie pasuje. Smutne. Co do mandatów to jak ktoś na 50 jedzie 80 lub wyprzedza na zakazie to sam za to płaci i wcale się nie dziwie że tak robi zawsze można zobaczyć mandat i nie są one wyssane z palca. Polecam Krzysztofa Wendt-a w 100% to jedna z niestety niewielu firm w której warto być kierowcą.

Tak66Nie1
Karol
@Przemek

No No racja . Dostajesz rękawiczki ( jedna pare ) i każe je prac xD Opony... łyse , z górki zima w Szwecji zjeżdżasz "bokiem" ( bez przesady ale fakt ze się ślizgasz ) . Dojazd busem do Berlina ( młody chłopak prowadził tego busa , po XX godzi ach dojechaliśmy i on musiał wsiasc do ciężarówki i jechac bez wpisu manualnego - bo po co ) . Pauza 45h na fotelu obok kierowcy . Owszem, może zarobisz te 10k ale w systemie 4.1 w podwójnej obsadzie , płacone od kilometra . Ile nazwaliśmy kilometrów tyle zapłaci ( drugi kierowca jedzie za stawkę Ok 20groszy za km ) . Przemek - taka recenzja by się podpodobac jest lekko z d*py. Po zjeździe daje ci kwity do podpisania na tysiące a patrzysz na przelew i zdziwka . Przemek jezdzij sobie u niego jak jest Ci tam tak dobrze . Widać ze brakuje Krzyskowi kierowców bo kto chciałby u niego jeździć . Ja się przejechałem ładnie . Ale w pewnym sensie jakieś doświadczenie z tego wyciągnąłem - nie dać się przewalic następnym razem .

Tak6Nie44

@Karol

Karol pierzesz rękawiczki bo lubisz chyba bo jesteś jedynym kto je pierze. Jak masz drogę pokrytą lodem to raczej zakładasz łańcuchy żeby się nie ślizgać a nie ryzykujesz że położysz zestaw. Nie pisałem tej recenzji żeby się komuś spodobać lub nie bo pracy jest tyle że można iść gdziekolwiek indziej. Ja jeżdżę dla Krzyśka dlatego że tu mam dobre zarobki i dobre warunki. Po co zmieniać coś co jest dobre. Życzę Ci żebyś miał w innej pracy co najmniej takie warunki jak w KW. Powodzenia

Tak56Nie1
Andrzej

Pracuje u Krzycha juz 3 lata - nie ma rotacji kierowców!! TO już chyba samo świadczy o tym jaki to pracodawca. Dobra Ekipa, spoko atmosfera. Kasa na drugi dzien po zjezdzie jest juz na koncie. Wypłata pięciocyfrowa. Co potrzebujesz to masz- dobry szef, ugodowy. Pozostałe komentarze to jakaś z (usunięte przez administratora) konkurencja co nie możę ogarnąć porządnej roboty.

Tak65Nie1

Czemu pracownicy firmy Krzysztof Wendt nie chcą wypowiadać się na forum? Pamiętajcie, że Wasze odpowiedzi mogą komuś pomóc.

Tak3Nie

Szukaj Frajer... dalej!!!!

Bajerant jakich mało daje ciuchy pożadne pokazuje każdemu by urobić, człowieka jak mu zależy na wizerunku bajere ma opanowane do perfekcji, ale dla nowicjuszy Pierd...li o szkoleniu jak to jego najlepsi Szoferzy uczą itd.Bo przecierz nawet jak jedziłeś na miedzynarod. niewiesz jak zabezp. ładunek Nieznasz czasu pracy. Bierze na przyuczenie na 2 tygodnie aprzeciaga na miesiąc, by jego ludzie mogli zarobić dodatkowo za niby szkolenie. Rozlicza sie s kierowcą przy nowych by zobaczyli ile starzi zarabiają by urobić nowych. Lepiej Krzychu weź sobie Ukrainców i płać na miedzynarodówce diety takie jak sie nalerzą a nie krajowe.

Tak28Nie43
Miły

Dzień dobry, byłem na rozmowie o pracę w firmie "KW", Pan, który ze mną rozmawiał przedstawiał ofertę jak gdybym miał lepszej nie dostać (nawet sam to powiedział). Dla kierowcy bez doświadczenia, zostało mi zaproponowane 0.05 centa za kilometr, relacja 4 tygodnie w trasie, 1 tydzień w domu, do czasu aż nie stałbym się samodzielny umowa zlecenie. Na podstawie tutejszych poprzednich opinii zrezygnowałem z oferty.

Tak55Nie44

Kucharo

Nie gadaj ze 1300 bo 1700 xD

Tak60Nie41

oszukany kiero.

Tak jak mój poprzednik obiecują "miliony" a dostaje się za 4 tygodnie po 1300 zł jako młody kierowca , a podpisuje sie diety po kilkanaście tysięcy.pauzy 45h kręci sie na fotelu pasażera tym czasem drugi kierowca jedzie w pojedynczej obsadzie.Krzysztof i cały Global Gdynia to to samo krętacze i (usunięte przez administratora) .Odradzam Dziad Trans jakich i tyle.

Tak67Nie42

Zostaw merytoryczną opinię o Krzysztof Wendt - Gdynia

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Krzysztof Wendt
2/5 Na podstawie 15 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Janka Wiśniewskiego 13