Kozłowski Jacenty Jack-Bud Usługi Remontowo-Budowlane

Adres: 13a,, 55-200 Zakrzów

NIP: 9121099628 REGON: 020644383

Kozłowski Jacenty Jack-Bud Usługi Remontowo-Budowlane

Opinie o Kozłowski Jacenty Jack-Bud Usługi Remontowo-Budowlane

DD

Nie polecam. Umawia się na remont, po czym odwołuje termin na tydzień przed umówionym rozpoczęciem remontu. Oczywiście pan nawet nie raczył zadzwonić , trzeba było do niego wydzwaniać.

Zostaw opinię o Kozłowski Jacenty Jack-Bud Usługi Remontowo-Budowlane - Zakrzów

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kozłowski Jacenty Jack-Bud Usługi Remontowo-Budowlane