Porbud Kogut Ryszard

Tarnów

Opinie o Porbud Kogut Ryszard

oszukany

(usunięte przez administratora).Ostrzegam wszystkich.Szkoda nerwów.

ja!

Złodziej i oszust. Uważajcie kogo do domu lub na budowę wpuszczacie!! Obiecuje wiele a potem kradnie materiały lub zaliczki. Potem swoje rzeczy można na ogłoszeniach w internecie znaleźć np. na tarnowiak.pl ale sprzedaje je pani Paulina żeby się nikt nie zorientował. Na tyle starczyło mi nerwów ale to nie wszystko co o nim wiadomo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

do ja!
@ja! 14.01.2015 19:17

A pani magister pala jak widac lubi bywac w sadzie to zapraszam na sprawe o oszczerstwa i pomówienia.

Zostaw opinię o Porbud Kogut Ryszard - Tarnów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Porbud Kogut Ryszard