Marbud Marcin Tumielewicz

Skarżysko-kamienna

Opinie o Marbud Marcin Tumielewicz

wyjebany bez mydla

i to naprawde zostalemm wyjebany. po tym jak pan (albo pani!!!) tumielewicz oGlosil bankructwo i wyprzedal caly sprzet budowlany umownie znajomemu na kturego otworzyl firme i dalej sie zajmuje PRZEKRETAMI jest wyplacalny a oszukuje ze nie ma pieniedzy. oszukuje panstwo na podatkach i pracownikow na wyplaty. TA FIRMA JAKI JEJ WLASCICIEL SA OSZUSTAMI

Admin

Podwierdzam opinię kolegi wczesniej "oszukanego". Na temat tej firmy, że jest nie wyplacalna i oszukuje pracowników, że zalega z platnosciami, i wyszukuje jakies problemy zeby nie wyplacic wszystkich pieniedzy. Jest to najgorzy czlowiek na tym swiecie jaki istnieje ktory tylko falszuje faktury i wyludza pieniadze.

oszukany

Witam nie polecam współpracy z tą firmą . Ten oszust zalega mi z pieniędzmi za fakturę i kręci że są jakieś poprawki których w rzeczywistości nie ma. Wszystko robi żeby nie wypłacić należnych pieniędzy. Ostrzegam przed tym oszustem.

Zostaw opinię o Marbud Marcin Tumielewicz - Skarżysko-kamienna

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Marbud Marcin Tumielewicz