Bros Jack Jacek Jurkowski

Łódź

Opinie o Bros Jack Jacek Jurkowski

Uprzejmy

Wiem gdzie przebywa Jacek zainteresowanych proszę o kontakt mailowy aa3304@gmail.com

stefan

Warto ostrzegać przed takim TYPEM....wiele obietnic i stwarzanie wrażenia solidnej firmy.....tymczasem jest to typowa firma "OSZUST" Pracowałem za darmo,poszukuje "GO" wiele osób,zarówno pracowników jak i Klientów.Pojawia się i znika

K.P

Właściciel jest osobą niegodną zaufania, dużo kombinowania, zwodzenie, brak dotrzymywania umów, nieodpowiednie podejście do swoich zobowiązań to są najbardziej prawidłowe wyrazy opisujące firme BROZ JACK. nigdy wiecej takich osób . Jeśli szanujecie siebie swój czas a przede wszystkim zdrowie to darujcie sobie wsołprace z tym PAnem, te słowa kieruje zarówno do jego potencjalnych przyszłych pracowników jak również do potencjalnych klientów. Do dziś mimo zaangażowania nie otrzymałem całkowitego należytego wynagrodzenia, opis człowieka który był moim pracodawca brzmi: nie kompetentny, krętacz, wszystkich obarcza winą oprócz samego siebie. Obiecuje i na tym się kończy. Uważajcie bo nie warto się szarpać z takim typem człowieka ..

podwykonawca

(usunięte przez administratora)UWAŻAJCIE!!!

jacuś

BROZ ul. Piękna Łódź Brukarstwo. nie płaci długów

Zostaw opinię o Bros Jack Jacek Jurkowski - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Bros Jack Jacek Jurkowski