F.T.S. Hos-Bud Usługowe Kruszenie Kamienia Stanisław Hosaniak

Mierzwin

Opinie o F.T.S. Hos-Bud Usługowe Kruszenie Kamienia Stanisław Hosaniak

Obserwator

Duza firma pracy duzo w wekendy tez sie pracuje twoje uprawnienia nawet nie beda wziete pod uwage czyt (nie dot.kierowow) doswiadczenie tez sie za bardzo nie liczy bo bedziesz za madry .Wynagrodzenie od 8 polskich zlociszy do 10 zl.Wiec jesli masz doswiadczenie i znasz swoja wartosc to szkoda twojego czasu.

niewolnik

Fajna praca od rana do nocy za dziesiątak na godzine

Zostaw opinię o F.T.S. Hos-Bud Usługowe Kruszenie Kamienia Stanisław Hosaniak - Mierzwin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie F.T.S. Hos-Bud Usługowe Kruszenie Kamienia Stanisław Hosaniak