Firma Usługowo-Projektowa Dabo Daria Szewczyk

Opinie o Firma Usługowo-Projektowa Dabo Daria Szewczyk

dostawca

złodzieje!!!

Mirosław

Paracuje od 2010. Jako firma płaci w miarę jako ze to branża budowlana, nie bylo opóźnień i nie ma większych niz 10 dni! jak kotos nie chce robic niech nie pracuje :)

J. B.

Nie zapłacili za betoniarkę.

J. B.
@J. B. 20.10.2016 10:58
Nie zapłacili za betoniarkę.

Oszuści. Sprawa na policji i w prokuraturze. Opinie w internecie nie pozostawiają złudzeń co do skali...

Romek

oprócz mnie znam 2 osoby poszkodowane przez Bogdana Szewczyka i jego firmę Dabo. Straty 30-40 tys. złotych. Wykonawca pobiera ogromne zaliczki, nie dokańcza prac, nie reaguje na zgłaszane problemy jakościowe, nie odpowiada na telefony. Aby sprawdzić rzetelność posta, polecam sprawdzić na policji.

Marcin

Firma Dabo oszukuje klientówi podwykonawców!! oszukała nas i nie tylko.Dużo osób jest pokrzywdzonych przez Szewczyka. Jeśli wpłacicie zaliczkę to firma nie wykonuje ustalonych prac do końca. Można łatwo sprawdzić na policji w Knurowie ile jest zawiadomień na tego oszusta.

Atos

Współpracowałem jako podwykonawca można polecić

Kss
@Atos 31.03.2015 08:19
Współpracowałem jako podwykonawca można polecić

Kiedy ????płacą psie pieniądze.. szkoda słów.. A jeszcze trzeba czekać na kasę

Misiok

Pracuje juz 6 rok w firmie, naprawde warto.

Zostaw opinię o Firma Usługowo-Projektowa Dabo Daria Szewczyk - Knurów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Firma Usługowo-Projektowa Dabo Daria Szewczyk