Eko-Wark Sp. z o.o. PPU

Szczecin

Opinie o Eko-Wark Sp. z o.o. PPU

Obserwator

icek - 2012-01-21 02:29:03 firma od 2 lat jest już firmą IZRAELSKĄ - TAHAL właściciel ? IZRAEL [usunięte przez moderatora] Członek Zarządu [usunięte przez moderatora] Członek Zarządu [usunięte przez moderatora] Członek Zarządu [usunięte przez moderatora] Prokurent [usunięte przez moderatora] Prezes Zarządu płace kierownicy ok 7-20 tys fizyczni 1,5-2,8 tyz stawka dla fizycznych 13-15 brutto + premia ok 30% lub akordCoraz gorzej tam się dzieje.Totalne dno!!!

icek

LEON13

Kolego kiedy to było. Płacić płacą ale kierownikom dobrze a nie osobą fizycznym!!!!

Zostaw opinię o Eko-Wark Sp. z o.o. PPU - Szczecin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Eko-Wark Sp. z o.o. PPU