Brocki Marek Zakład Instalatorski Urządzeń Sanitarno-Grzewczych

Adres: ul. Kotlińska 4, Poznań

Brocki Marek Zakład Instalatorski Urządzeń Sanitarno-Grzewczych

Opinie o Brocki Marek Zakład Instalatorski Urządzeń Sanitarno-Grzewczych

Jak wyglądają zarobki w firmie Brocki Marek Zakład Instalatorski Urządzeń Sanitarno-Grzewczych oraz terminowość wypłat? Jak oceniacie prace w firmie? Podzielcie się z nami opinią!

Zostaw opinię o Brocki Marek Zakład Instalatorski Urządzeń Sanitarno-Grzewczych - Poznań

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Brocki Marek Zakład Instalatorski Urządzeń Sanitarno-Grzewczych