B.G.M.C Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Grzegorz Ciesielski

Łódź

Opinie o B.G.M.C Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Grzegorz Ciesielski

szukajacy pracy

Witam czy ktoś pracował w tej firmie? BGMC Lochristi Rzeźnia Belgia? Przez agencje /firmę SFS Sp. z o .o. Piaseczno? Proszęę o szybką odpowiedź jak jest tam i czy warto jechać? Pozdrawiam

KM
@szukajacy pracy 22.04.2015 23:18

jest tam masakra nie wyjezdzaj nikt tam nie wytrzymuje. my wlasnie wracamy po jednym dniu. oboz i nic nie jest tak jak mowia w polsce. zostawiam Ci tel jak masz pytania dzwon 517192269

Zostaw opinię o B.G.M.C Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Grzegorz Ciesielski - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie B.G.M.C Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Grzegorz Ciesielski