POLY-INSTAL Arkadiusz Rabenda

Opinie o POLY-INSTAL Arkadiusz Rabenda

Grzegorz

Firma POLY-INSTAL jest dosyć tajemniczą firmą ze względu na małą ilość opinii oraz brak informacji w internecie. Czy z tego powodu ktoś jest w stanie mi powiedzieć, czy w firmie są prowadzone na ten moment jakieś rekrutacje? Jeśli są to na jakie stanowisko? Dużo osób na pewno zadaje sobie takie pytanie przeglądając wątek, a z powodu braku aktywności w nim - odpowiedzi nie znajduje, dlatego zapraszam do dyskusji.

Czy warto zainteresować się firmą POLY-INSTAL Arkadiusz Rabenda jako pracodawcą?

rurex

Posiafam aktualny adres zamieszkania tego krętacza. Wiadomość pod telefonem (usunięte przez administratora).

zenon

Krętacz, oszust, zalega, nie płaci. Duże zaległości w płatnościach.

trzebnica

Niesolidny zalega z przelewami. Negatyw. Niepolecam

Zostaw opinię o POLY-INSTAL Arkadiusz Rabenda - Wrocław

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie POLY-INSTAL Arkadiusz Rabenda