Zakład Budowlano-Montażowy Nowo-Instal-Bud s.c. Paweł I Michał Świergiel

Adres: Półwiejska 23, 64-300 Nowy Tomyśl

NIP: 7881008429 REGON: 630467925

Zakład Budowlano-Montażowy Nowo-Instal-Bud s.c. Paweł I Michał Świergiel

Opinie o Zakład Budowlano-Montażowy Nowo-Instal-Bud s.c. Paweł I Michał Świergiel

Wiesz jak wygląda atmosfera pracy w firmie Nowo-Instal-Bud S.C. Zakład Budowlano-Montażowy Michał i Paweł Świergiel ? Wiesz czy pracownicy są dla siebie pomocni czy raczej każdy radzi sobie sam? Twoja opinia jest ważna!

Zostaw opinię o Zakład Budowlano-Montażowy Nowo-Instal-Bud s.c. Paweł I Michał Świergiel - Nowy Tomyśl

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Zakład Budowlano-Montażowy Nowo-Instal-Bud s.c. Paweł I Michał Świergiel