Krzysztof Czechowski Firma Budowlana Mix-Bruk

NIP: 5491013025 REGON: 120869334

Krzysztof Czechowski Firma Budowlana Mix-Bruk

Opinie o Krzysztof Czechowski Firma Budowlana Mix-Bruk

Marian

Przestrzegam przed tą firmą.Właściciel jest niesłowny ,nie wywiązuje sie z umów,straciłem ponad 40 tyś...a bruk do tej pory nie jest położony.Spotkamy sie w sądzie Panie Krzysztofie.

Zostaw opinię o Krzysztof Czechowski Firma Budowlana Mix-Bruk - Oświęcim

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Krzysztof Czechowski Firma Budowlana Mix-Bruk