Inżbud PUP Zbigniew Moszczyński

Częstochowa

Ocena pracodawcy 0/6

na podstawie 0 ocen.

Inżbud PUP Zbigniew Moszczyński
0 0 6 1

Opinie o Inżbud PUP Zbigniew Moszczyński

MMA murarz malarz akrobata

Ludzie w tej firmie boją się odezwać,nie są zastraszeni tylko wystraszeni.Tacy prości uczciwi,poczciwi ludzie którymi można manipulować.Płace średnio 12pln/h rejestracja jak wszędzie.Praca w delegacji od rana do nocy,na miejscu po około 9 godzin.Dojazdy w delegacji płacone tylko kierowcy,pasażer jedzie za darmo.Jak nie ma pracy to urlop i do domu.Czasami bywało poprawnie.Jeśli chodzi o pracę dorywczą lub załapanie się na chwilę to polecam.Moneta zawsze w terminie ,a to ważne.Premie rzadko,dieta na wyjazdach zawsze,hotele najtańsze.Ocena od 1-6 to słaba 4.

Zostaw opinię o Inżbud PUP Zbigniew Moszczyński - Częstochowa

 

Jeżeli masz dowody lub świadków potwierdzających Twoją wypowiedź zostaw nam swoje dane kontaktowe. Twój komentarz zostanie zweryfikowany pod kątem prawnym i poprosimy Cię o pisemne potwierdzenie opinii (do podanych danych wgląd ma tylko Administrator zgodnie z art. 6 lit. f RODO.)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Inżbud PUP Zbigniew Moszczyński