Grzewrol Instalacje Grzewcze i Sanitarne Joanna Stolarczyk

Radomsko

Ocena pracodawcy 0/6

na podstawie 0 ocen.

Grzewrol Instalacje Grzewcze i Sanitarne Joanna Stolarczyk
0 0 6 1

Opinie o Grzewrol Instalacje Grzewcze i Sanitarne Joanna Stolarczyk

Administrator

Jak wypowiecie się na temat związany z wynagrodzeniami w Grzewrol Instalacje Grzewcze i Sanitarne Joanna Stolarczyk? Czy od czasu dodania ostatniej opinii pensje w przedsiębiorstwie zmieniły się?

inwestor

zostałem przez gościa oszukany i inwestycja została żle wykonana musiała być poprawiana a na dodatek oszukuje na materiale jak mu to udowodniłem to zrobił się czerwony i nie wiedział co powiedzieć. Nie polecam tego oszusta.

luki

napiszę tylko dwa słowa kłamca i oszust.

zainteresowany

z opinii pracujących wynika że słabo płaci a o rejestracji nie ma mowy oszukuje klientów!!! no i nie tylko. drze pyska o byle co.nie polecam!!! w razie pytań tel( usunięte przez administratora )

Zostaw opinię o Grzewrol Instalacje Grzewcze i Sanitarne Joanna Stolarczyk - Radomsko

 

Jeżeli masz dowody lub świadków potwierdzających Twoją wypowiedź zostaw nam swoje dane kontaktowe. Twój komentarz zostanie zweryfikowany pod kątem prawnym i poprosimy Cię o pisemne potwierdzenie opinii (do podanych danych wgląd ma tylko Administrator zgodnie z art. 6 lit. f RODO.)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Grzewrol Instalacje Grzewcze i Sanitarne Joanna Stolarczyk