Instalacje Sanit. Wod.-Kan. C.O. Gaz Kosztorysowanie Zbigniew Kubica

Leśna

Instalacje Sanit. Wod.-Kan. C.O. Gaz Kosztorysowanie Zbigniew Kubica

Opinie o Instalacje Sanit. Wod.-Kan. C.O. Gaz Kosztorysowanie Zbigniew Kubica

Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Mayster

Muszę znów brać fachowca żeby przerobił instalacje po tym papraczu co bojler na strychu montuje. Zabić to mało

Szymon

@Majster Tak właściwie to na jakiej podstawie tak twierdzisz? Nie napisałeś żadnego konkretu, argumentu, więc jeśli mogę Cię prosić, to uzasadnij dlaczego o firmie Instalacje Sanit. Wod.-Kan. C.O. Gaz Kosztorysowanie Zbigniew Kubica twierdzisz tak, a nie inaczej? Jest to o tyle ważne, gdyż w takiej formie, bez konkretów, Twoja opinia niestety jest niewiarygodna.

Kibis

Bojlery na strychu montuje 3 kondygnacje od pieca C.O. Odradzam wszystkim tego gościa z zeszytem

Majster

Straszne partacze, nie zna się na robocie

Pomóż użytkownikom, którzy szukają pracy w firmie Instalacje Sanit. Wod.-Kan. C.O. Gaz Kosztorysowanie Zbigniew Kubica Dodaj komentarz i podziel się swoja wiedzą na temat firmy.

Zostaw opinię o Instalacje Sanit. Wod.-Kan. C.O. Gaz Kosztorysowanie Zbigniew Kubica - Leśna

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Instalacje Sanit. Wod.-Kan. C.O. Gaz Kosztorysowanie Zbigniew Kubica