Instalacje Sanit. Wod.-Kan. C.O. Gaz Kosztorysowanie Zbigniew Kubica

Opinie o Instalacje Sanit. Wod.-Kan. C.O. Gaz Kosztorysowanie Zbigniew Kubica

Szymon

Witam, czy ktoś z Was orientuje się czy obecnie szukają w firmie Instalacje Sanit. Wod.-Kan. C.O. Gaz Kosztorysowanie Zbigniew Kubica monterów? Może wiecie jak wygląda proces rekrutacyjny, czego wymagają oraz jak kształtuje się wynagrodzenie? @Mayster mógłbyś coś więcej napisać o tej firmie? Pozdrawiam!

Mayster

Muszę znów brać fachowca żeby przerobił instalacje po tym papraczu co bojler na strychu montuje. Zabić to mało

Szymon

@Majster Tak właściwie to na jakiej podstawie tak twierdzisz? Nie napisałeś żadnego konkretu, argumentu, więc jeśli mogę Cię prosić, to uzasadnij dlaczego o firmie Instalacje Sanit. Wod.-Kan. C.O. Gaz Kosztorysowanie Zbigniew Kubica twierdzisz tak, a nie inaczej? Jest to o tyle ważne, gdyż w takiej formie, bez konkretów, Twoja opinia niestety jest niewiarygodna.

Kibis

Bojlery na strychu montuje 3 kondygnacje od pieca C.O. Odradzam wszystkim tego gościa z zeszytem

Majster

Straszne partacze, nie zna się na robocie

Pomóż użytkownikom, którzy szukają pracy w firmie Instalacje Sanit. Wod.-Kan. C.O. Gaz Kosztorysowanie Zbigniew Kubica Dodaj komentarz i podziel się swoja wiedzą na temat firmy.

Zostaw opinię o Instalacje Sanit. Wod.-Kan. C.O. Gaz Kosztorysowanie Zbigniew Kubica - Leśna

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Instalacje Sanit. Wod.-Kan. C.O. Gaz Kosztorysowanie Zbigniew Kubica