CelluTherm Docieplanie Stropodachów Metodą Dmuchiwania

Racibórz

Opinie o CelluTherm Docieplanie Stropodachów Metodą Dmuchiwania

Asia

Szybko i sprawnie wykonana praca. Poddasze ocieplone i można teraz tam spędzać czas, nie martwiąc się o duże rachunki za ogrzewanie zimową porą. Polecam.

sisi
@Asia 24.09.2013 12:56

czy po kilku latach uzytkowaia możecie to ocenic?

Lila

Super współpraca. Szybko zajęli się moim poddaszem. Ocieplenie wykonali bardzo sprawnie i solidnie. Polecam

Asia

Prawdziwi fachowcy. Szybko i sprawnie ocieplili mi dach. Bardzo dobra jakość usługi

Zostaw opinię o CelluTherm Docieplanie Stropodachów Metodą Dmuchiwania - Racibórz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie CelluTherm Docieplanie Stropodachów Metodą Dmuchiwania