Technocar Robert Grzybowski

Opinie o Technocar Robert Grzybowski

rambo

TechnoCar to super firma jak Ci płacil 15 zlotych ,popytaj ile płacą w innych firmach w Łodzi to się rozczarujesz.Znam firmę i domyślam się kto tak pisze, żebyś nie zaglądał do zbiornika to byś pewnie jeszcze pracował.ZŁODZIEJU Pracowalem u niego 2 lata pieniądze były zawsze na czas.

byly pracownik

nieslowny oszust dorabia sie na naszych garbach stawka 15zl a i tak cie okradnie

Zostaw opinię o Technocar Robert Grzybowski - Warszawa

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Technocar Robert Grzybowski