Sługocki Waldemar Zakład Produkcyjno-Handlowo-Usługowy Remony Budowlane

Księginice

Opinie o Sługocki Waldemar Zakład Produkcyjno-Handlowo-Usługowy Remony Budowlane

darczynca

polecam firme dla ludzi lubiacych wyplaty co kwartal!!!!!!

obserwator

Osoby które chcą stracic włosy z głowy tak jak szef tej firmy proszeni są o współprace! najgorszemu wrogowi nie polecam!

brzeziński

"Bardzo solidna firma" zwłaszcza dla kontrahentów. Nie płaci faktur, kpi z wezwań do zapłaty...

gość

a co do niekturych kierowców pan waldek ma takie zaufanie że niewidzi jak go okradają z paliwa doją ile się da

gość

firma godna polecenia tak tylko niech pan waldemar robi wypłate w tym dniu co się należy a nie po dwóch miesiącach i to jeszcze na cztery raty

Zostaw opinię o Sługocki Waldemar Zakład Produkcyjno-Handlowo-Usługowy Remony Budowlane - Księginice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Sługocki Waldemar Zakład Produkcyjno-Handlowo-Usługowy Remony Budowlane