Durasiewicz Czesław Roboty Ziemne Drogowe Kanalizacyjne Transportowe i Handlowe

Durasiewicz Czesław Roboty Ziemne Drogowe Kanalizacyjne Transportowe i Handlowe

Opinie o Durasiewicz Czesław Roboty Ziemne Drogowe Kanalizacyjne Transportowe i Handlowe

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Przyjazny

Facet który tylko dba o swoją kieszeń ( wiadomo koszty )ale nie dba o sąsiadów i nawet gówno by wywalił pod ich okna aby ciąć koszta.

Zostaw opinię o Durasiewicz Czesław Roboty Ziemne Drogowe Kanalizacyjne Transportowe i Handlowe - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Durasiewicz Czesław Roboty Ziemne Drogowe Kanalizacyjne Transportowe i Handlowe