Szaj Michał Firma Instalacyjno-Budowlana

Poznań

Szaj Michał Firma Instalacyjno-Budowlana

Opinie o Szaj Michał Firma Instalacyjno-Budowlana

KB

Michał prezentuje najwyższy poziom wiedzy w swoim fachu. Jest jedynym serwisantem jakiego znam, któremu można w pełni zaufać. Polecam jego usługi znajomym i własnym klientom. Wiem, że jak Michał pojedzie, to zrobi, co do niego należy. (usunięte przez administratora)

Zostaw opinię o Szaj Michał Firma Instalacyjno-Budowlana - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Szaj Michał Firma Instalacyjno-Budowlana