Śmigielski Elektroinstalacje Damian Śmigielski

Gniezno

Śmigielski Elektroinstalacje Damian Śmigielski

Opinie o Śmigielski Elektroinstalacje Damian Śmigielski

JS

kilka lat pracy w tej firmie i uważam iż sporo wymagają ale też zarobki są na jak na wielkopolske fajne:) a gdy cię juz postawią na wyższym stanowisku to jest bardzo dobrze.

Bartłomiej

Witam , ja mam inne zdanie , nie polecam tej firmy , dużo nerwów , stresu i nieprzyjemna atmosfera . Dwóch rządzi , jeden płaci !

Szukasz pracy?

Zostaw opinię o Śmigielski Elektroinstalacje Damian Śmigielski - Gniezno

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Śmigielski Elektroinstalacje Damian Śmigielski