Synergis Polska Piotr Zawada

Wałbrzych

Opinie o Synergis Polska Piotr Zawada

Elokwentny

Firma synergis to żenada. Pracownicy są niekompetentni, kompletnie nieodpowiedzialni alkoholicy. Firma nie wywiązuje się z terminów i nie dba o dobro klienta. NIE POLECAM jakichkolwiek stosunków z ta firma.

on21

to prawda pracownikow i podwykonawcow (usunięte przez administratora)

on39

popieram. firma synergis z wałbrzycha to oszuści zwłaszcza szefowa która nosi wyżej v od nosa. A powiedzieć jej coś to ma o sobie takie mniemanie jak jakaś królowa...

on25

Nie polecam tej firmy, najlepiej jak najdalej od niej się trzymać. Szefostwo to wielcy [usunięte przez moderatora] a pracownicy to by cię sprzedali jakby mogli.

Zostaw opinię o Synergis Polska Piotr Zawada - Wałbrzych

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Synergis Polska Piotr Zawada