Romar-Eko Sp. z o.o.

Międzyzdroje

Opinie o Romar-Eko Sp. z o.o.

????

Gowniana firma,nie placi na czas

NIE POLECAM !!!!!! firma nierzetelna, (usunięte przez administratora)

kolo

Nie polecam pracy w Eko-Romar ponieważ co miesiąc spóźniają się z wypłatą, a w niektórych przypadkach w ogóle nie płacą i z moich doświadczeń wynika, że wcale nie mają zamiaru zapłacić i mają to daleko w poważaniu. Tak więc spotkamy się w sądzie.

kolo
@kolo 27.03.2014 14:37

Chodzi oczywiście o eko-romar w poznaniu. Miedzzdroje przepraszam moja wina nie doczytałem.

były pracownik

Informacja powyżej jest nieaktualna, proszę o wymazanie jej z systemu ponieważ się pomyliłem. Pracowałem w firmie Eko-Romar w Poznaniu a nie Romar-Eko w Międzyzdrojach

Zostaw opinię o Romar-Eko Sp. z o.o. - Międzyzdroje

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Romar-Eko Sp. z o.o.