Elektronik Firma Usługowa Beata Nicia

Silniczka

Opinie o Elektronik Firma Usługowa Beata Nicia

Propozycja.

To dlaczego nie chcą rozmawiać szczeże z ludzmi tylko pozmieniali nr.tel. i na mejla też nie odpisują.

volos

Nie znacie calej prawdy.Ich klopoty nie wziely sie z powietrza.Zaufali duzej firmie,a ta wyssala z nich cala kase.Za chwile sie podniosa.Stracili wszystkie roboty ale wiele z nich odzyskaja..Ich nieszczescie polega na tym,ze sami nie potrafia sie obronic.W ciagu trzech miesiecy stana na nogi.

dad

Witam. Omijajcie Firmę Elektronik Beaty Nici z daleka [usunięte przez moderatora]

Chriss

No właśnie panowie. Jak jest z panią Nicią. Czy podpisywaliście z nią umowę? Czy wszystko było na gębę? Może wyjściem jest podpisanie odpowiednio skonstruowanej umowy i w razie czego sprawę do sądu? Hm?

Zostaw opinię o Elektronik Firma Usługowa Beata Nicia - Silniczka

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Elektronik Firma Usługowa Beata Nicia