Sigma Anna Mroczkowska

Myślibórz

Opinie o Sigma Anna Mroczkowska

KONTRACHENT

UWAGA!! (usunięte przez administratora)!!! Proszę nie wiązać się z tą firmą, żadne umowy, zobowiązania nie istnieją. Cała firma to kilku pseudo fachowców i niesłowna Pani (usunięte przez administratora)z ciągle nowym numerem telefonu. ODRADZAM WSPÓŁPRACĘ !!

Pa Ka

nieodpowiedzialni ludzie, którzy jeżeli mają oddać to udają że nie znają, o swoja kasę trzeba się prosić i za każdym razem kiedy maja oddać zmieniają termin oddania bo nie maja , ogólnie chcesz z nimi współpracować to zamów sobie stalowe nerwy,,,, nie polecam

kontrahent

ODRADZAM współpracę!!! Ludzie kompletnie niepoważni... Jak są winni pieniądze, to zmieniają numery telefonu! NIEWIARYGODNA FIRMA!!!

Zostaw opinię o Sigma Anna Mroczkowska - Myślibórz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Sigma Anna Mroczkowska