Reitor Hubert Usługi Dekarsko-Blacharskie

Raszowa

Reitor Hubert Usługi Dekarsko-Blacharskie

Opinie o Reitor Hubert Usługi Dekarsko-Blacharskie

Czy ktoś z Was dysponuje aktualnymi informacjami o Reitor Hubert Usługi Dekarsko-Blacharskie? Dawno nikt z Was się nie udzielał w tym wątku.

Andrzej

Pracuje się fajnie, wymagania wygórowane ale za odpowiednią płacę, duży nacisk na jakość, polecam firmę innym pracownikom

Witam, Praca w firmie reitor jest wysoko nagradzana, praca nie jest łatwa, pracodawca wymagający ale pracownik wie za co pracuje. Sprzętu jest dużo tak że pracownik jest odciążony, pracowałem w wielu firmach budowlanych i tej firmy tak szybko nie zmienię, dla partaczy miejsca w tej firmie nie ma.

rudy

zgadzam sie z ta opinia.

Zostaw opinię o Reitor Hubert Usługi Dekarsko-Blacharskie - Raszowa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Reitor Hubert Usługi Dekarsko-Blacharskie