Opinie o Przedsiębiorstwo Usług Budowlanych Leś w Koszalin

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Przedsiębiorstwo Usług Budowlanych Leś. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Przedsiębiorstwo Usług Budowlanych Leś o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przedsiębiorstwo Usług Budowlanych Leś w Koszalin

Tych. Nowy wpis

(usunięte przez administratora) siedziec cicho i sie nie odzywac klaniac sie do pasa i nie miec do siebie szacunku jak pan . Az trudno uwierzyc co ludzie robia dla kasy. Kazdy w tej firmie na rzeka wiem bo dosyc dlugo tam robilem. Moze i zle nie placa co nie ktorym. Ale czarnuch zostanie czarnuch. ojciec normalny nie wie co sie dzieje w firmie.ślepo wierzy w kierownikow a ci dymaja na potege szczegulnie mlody . fakt jak ktos pisal wyzej skarbowka i inspekcja pracy miala by co robic.

Czy ktoś może opisać, jak teraz prezentuje się przedsiębiorstwo na tle innych - zarówno w tym obszarze jak i lokalizacji? To bardzo cenna pomoc dla osób mieszkających w Koszalin.

anonymous Nowy wpis

Pracuję w tej firmie już parę lat Wypłaty dostajemy zawsze na czas w kopertach.Nigdy nie było przesunięć. Szef jest wymagający ale uczciwy , to co obieca dotrzyma. Atmosfera w brygadach dobra , Nie słyszałem aby ktos planował zwolnic sie i iść do innej firmy . Jezeli masz rodzinę to trzymasz się stabilnej pracy.Większość kolegów pracuje już wiele lat w tej firmie . Dużo nowych nie przyzwyczajonych do dyscypliny i że trzeba pracować , odchodzi , potem piepszą głupoty a inni głupcy ich słuchają.

Uczciwy

Odradzam pracę w tej firmie[usunięte przez admina], poza tym ten człowiek nie potrafi policzyc do 2 bez kalkulatora, kolega tam pracował, nie dość ze go o[usunięte przez admina] rozchorowal sie zwolnili go i mniej zaplacili niz powinni, odradzam wszystkim ta firmę!!!!!!!!!!

@Uczciwy

Jakoś ta firma istnieje , płaci uczciwie , nie zalega z wypłatami , tylko trzeba tam pracować , 95% nowych jest zwalnianych , ci co zostają chwalą sobie pracę w tej firmie . Jeżeli ta firma się rozwiją to znaczy że włsciciel umie liczyć.

@anonymous

C i co pisza te głupoty nie przeszli okresu próbnego w tej firmie, Ciężko było na początku ale teraz przyzwyczaiłem się i jest dobrze

oszukany

Pracownicy zmuszani do podpisywania urlopòw bezplatnych I to jest sprawiedliwosc a gdzie inspekcja piracy xyz I skarbowka

kosza
@oszukany

To prawda dorobkiewicze a ludzi mają w nosie same przekręty się tam stosuje odradzam

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Przedsiębiorstwo Usług Budowlanych Leś. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
Koszalin
DTH Selection
logo firmy Specjalista ds. Kadr i Płac
Koszalin
GEA Tuchenhagen Polska Sp. z o.o.

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Usług Budowlanych Leś - Koszalin

Przedsiębiorstwo Usług Budowlanych Leś