Przedsiębiorstwo Usług Budowlanych Leś

Opinie o Przedsiębiorstwo Usług Budowlanych Leś

oszukany

kosza
@oszukany 24.01.2016 13:22
Pracownicy zmuszani do podpisywania urlopòw bezplatnych I to jest sprawiedliwosc a gdzie inspekcja piracy xyz I skarbowka...

To prawda dorobkiewicze a ludzi mają w nosie same przekręty się tam stosuje odradzam

Uczciwy

Odradzam pracę w tej firmie[usunięte przez admina], poza tym ten człowiek nie potrafi policzyc do 2 bez kalkulatora, kolega tam pracował, nie dość ze go o[usunięte przez admina] rozchorowal sie zwolnili go i mniej zaplacili niz powinni, odradzam wszystkim ta firmę!!!!!!!!!!

Zostaw opinię o Przedsiębiorstwo Usług Budowlanych Leś - Koszalin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Przedsiębiorstwo Usług Budowlanych Leś