Mosz Przemysław Usługi Blacharsko-Dekarskie i Wykończenia Wnętrz

Żory

Opinie o Mosz Przemysław Usługi Blacharsko-Dekarskie i Wykończenia Wnętrz

Klient

Firma fakt faktem zlecenie wykonała szybko,ale niedokładnie. Dzwoniąc z reklamacją nie odbierają telefonów.Jak go w końcu odbiorą to zjawiają się po pół roku,stwierdzą że reklamacja jest słuszna i się odezwą do miesiąca..i znowu człowiek nie widzi ich kilka miesięcy. Oczywiście telefony nadal ignorując.

inwestor

krotko rzetelna , szybka , fachowa obsluga budowy. obowiazkowosc,planowanie,profesjonalizm. polecam firme

Zostaw opinię o Mosz Przemysław Usługi Blacharsko-Dekarskie i Wykończenia Wnętrz - Żory

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Mosz Przemysław Usługi Blacharsko-Dekarskie i Wykończenia Wnętrz