Kuczyński Henryk Zakład Dekarski

Zawadzkie

Kuczyński Henryk Zakład Dekarski

Opinie o Kuczyński Henryk Zakład Dekarski

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

NIEZADOWOLONA KLIENTKA

NIE POLECAM ! BIERZE SIĘ ZA REMONTY NIE ZNAJĄC SIĘ NA NICZYM,ROBI NA ZASADZIE ' A NÓŻ SIĘ UDA I BĘDZIE OK'. TAPETA POŁOŻONA NA NIEZESZLIFOWANEJ ŚCIANIE Z RESZTKAMI GŁADZI,SUFIT POMALOWANY BEZ RÓWNANIA Z POZOSTAWIONĄ GŁADZIĄ KOŁO GÓRNEGO OŚWIETLENIA,PANELE ŹLE WYKOŃCZONE POD DRZWI.UWAŻAM ŻE JEŚLI KTOŚ SIĘ NA CZYMŚ NIE ZNA NIE POWINIEN SIĘ PODEJMOWAĆ ROBIENIA TEGO ALE JAK WIDAĆ LICZY SIĘ TYLKO KASA,ZROBIĆ PO ŁEBKACH I WZIĄĆ PIENIĄDZE. NAPRAWIAĆ DACHY A NIE BRAĆ SIĘ ZA REMONTY. NIE POLECAM NIKOMU. PARTACTWO A NIE PORZĄDNA ROBOTA.

Zostaw opinię o Kuczyński Henryk Zakład Dekarski - Zawadzkie

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kuczyński Henryk Zakład Dekarski