Emibud Andrzej Czarnecki

Skierniewice

Opinie o Emibud Andrzej Czarnecki

Łukasz Ziółkowski

Prawdziwy oszust któremu nie można ani troche wierzyć. Podkłada inne firmy "Krzak" jako podwykonawcy . W moim Przypadku była to firma BUD-EXPORT prowadzona przez Zbugniewa Draczkowskiego, ale jakiś głąb o nazwie Jerzy Piłat był pełnomocnikiem. Złodziej Czarnecki udaje że nie wie o co chodzi jak upominałem się o pieniążki. Firma nie ma na siebie nic co można by było ściągnąć a mam do odbioru kilkadziesiąt złotych. Uwaga na niego bo nawet własną rodzinę okrada. W przypadku gdy będzie ktoś zainteresowany kontaktem ze mną podaję numer (usunięte przez administratora)

Ryszard Kryczka

[usunięte przez moderatora] jest skazany prawomocnym wyrokiem Sądu Gosporarczego w Skierniewicach ponieważ nie zapłacił zakładowi betoniarskiemu Ferrum Bet kwoty 9 133,23 PLN za dostrczony towar. Obecnie prowadzona jest procedura egzekucji komorniczej przeciw temu dłużnikowi.

Łukasz Ziółkowski
@Ryszard Kryczka 02.04.2013 16:49

Zostaw opinię o Emibud Andrzej Czarnecki - Skierniewice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Emibud Andrzej Czarnecki