Speed-Dach S.C. Marcin Kaczor Radosław Kopacki Łukasz Morawski

nedza

Opinie o Speed-Dach S.C. Marcin Kaczor Radosław Kopacki Łukasz Morawski

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa bardzo ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Speed-Dach S.C. Marcin Kaczor Radosław Kopacki Łukasz Morawski? Podzielcie się informacjami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

lukas

Proszę odszukać odpowiednią firmę do której państwo opinie kierujecie. Ta firma już nie istnieje od 3lat. Odszukanie odpowiedniej firmy zapobiegnie niszczeniu opinii innym firmom. Pozdrawiam SPEED-DACH Łukasz Morawski

lasel1

Od kwietnia czekałem na wymianę rynien do listopada czysta fuszerka trzy dniowa brak kontaktu z szefem . podobno firmy szukają pracy w ich wydaniu to kpina.

lamia55

od ponad roku czekalam na uslugi tej firmy,mialo byc na wczesna wiosne tego roku,potem na maj,ostatecznie teraz w czerwcu,zwodzil nas szef firmy ponad tydzien,na ostatni jut data uzgodniony termin,nikt sie nie zjawil, NAJLEPSZE z tej farsy!-nikt nie odbiera telefonow,nikt nie zadzwonil, brak zupelnej odpowiedzialnosci, nieslownosc,niedotrzymanie terminow lekcewazenie klienta narazenie klienta na dodatkowe koszty firma nie do polecenia

Zostaw opinię o Speed-Dach S.C. Marcin Kaczor Radosław Kopacki Łukasz Morawski - nedza

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Speed-Dach S.C. Marcin Kaczor Radosław Kopacki Łukasz Morawski