Speed-Dach S.C. Marcin Kaczor Radosław Kopacki Łukasz Morawski

nedza

Opinie o Speed-Dach S.C. Marcin Kaczor Radosław Kopacki Łukasz Morawski

lukas

Proszę odszukać odpowiednią firmę do której państwo opinie kierujecie. Ta firma już nie istnieje od 3lat. Odszukanie odpowiedniej firmy zapobiegnie niszczeniu opinii innym firmom. Pozdrawiam SPEED-DACH Łukasz Morawski

lasel1

Od kwietnia czekałem na wymianę rynien do listopada czysta fuszerka trzy dniowa brak kontaktu z szefem . podobno firmy szukają pracy w ich wydaniu to kpina.

Zostaw opinię o Speed-Dach S.C. Marcin Kaczor Radosław Kopacki Łukasz Morawski - nedza

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Speed-Dach S.C. Marcin Kaczor Radosław Kopacki Łukasz Morawski