Halik S.C. Zakład Remontowo-Budowlany Tadeusz Halik Ilona Drelicharz

Adres: ul. Na Górkach 41, Brzesko

Halik S.C. Zakład Remontowo-Budowlany Tadeusz Halik Ilona Drelicharz

Opinie o Halik S.C. Zakład Remontowo-Budowlany Tadeusz Halik Ilona Drelicharz

Czy wynagrodzenie za dodatkowe godziny jest wyższe niż standardowe w firmie Halik S.C. Zakład Remontowo-Budowlany Tadeusz Halik Ilona Drelicharz ? Jak wygląda u nich praca? Czekamy na Twoją opinię!

Zostaw opinię o Halik S.C. Zakład Remontowo-Budowlany Tadeusz Halik Ilona Drelicharz - Brzesko

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Halik S.C. Zakład Remontowo-Budowlany Tadeusz Halik Ilona Drelicharz