Dachbuildingsystem Jacek Kucypera

Tarnowskie góry

Dachbuildingsystem Jacek Kucypera

Opinie o Dachbuildingsystem Jacek Kucypera

Henryk

Jesteście pewni, że nic pozytywnego nie o firmie nie można napisać?

Adam

Nie polecam nikomu

Andrzej

Jedna z najgorszych firm z jaką miałem do czynienia. Właściciel - niejaki Pan Jacek - chamski i bardzo wulgarny. Dorobkiewicz. Zero profesjonalizmy. Nie polecam

tomek

nie polecam pracownicy tej firmy nie mają doświadczenia szef firmy bardzo nie miły miałem dużo problemów z tą firmą

Zostaw opinię o Dachbuildingsystem Jacek Kucypera - Tarnowskie góry

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Dachbuildingsystem Jacek Kucypera