Dach-Bud Przedsiębiorstwo Handlowo-Produkcyjno-Usługowe Wiesław Dudzik

Świnna

Dach-Bud Przedsiębiorstwo Handlowo-Produkcyjno-Usługowe Wiesław Dudzik

Opinie o Dach-Bud Przedsiębiorstwo Handlowo-Produkcyjno-Usługowe Wiesław Dudzik

Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

niezadowolony

Niestety po zle wykonanym okuwaniu nie mozna sie skontaktowac z nikim z tej firmy. Zlewykonana usluga, zaplacone czyli jestem w plecy bo musze na wlasny koszt poprawic. Nie polecam i ostrzegam. (usunięte przez administratora)

Zostaw opinię o Dach-Bud Przedsiębiorstwo Handlowo-Produkcyjno-Usługowe Wiesław Dudzik - Świnna

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Dach-Bud Przedsiębiorstwo Handlowo-Produkcyjno-Usługowe Wiesław Dudzik